0 284 212 77 25 bilgi@kofteciosman.com
eskiyillar

Hikayemiz

seperator

1972 yılında gıda sektörüne adım atan kurucumuz Osman Almadık’ın önderliğinde 1988 yılında kurulan 20 kişilik ufak bir butik dükkan olarak faaliyete geçen markamız, yıllar içerisinde Edirne Kentinin bir numaralı firması olmuş ve hedeflediği vizyon sayesinde yatırımlarına devam etmektedir.

Firmamızın Edirne Merkez il sınırları dahilinde 4 adet şubesi bulunmaktadır. Edirne’nin tarihi dokusunu yansıtan ve Unesco mirası sayılan 440 yıllık mimari yapısıyla sürekli adından söz ettiren Selimiye Camii’nin karşısında 100 kişilik kapalı, 120 kişilik yazlık iki işletmemizle, her yıl hem Edirne’ye gelen yüzbinlerce dışarıdan turiste hem de Edirne halkına hizmet vermekteyiz.

KL

Şehrin en işlek caddesi olan Saraçlar Caddesinde caddenin girişinde ve köşesinde caddeye hakim konumda 80 kişilik butik bir işletmemizde bulunmaktadır. Yabancı müşterilerimizin ağırlıklı olarak tercih ettiği bu şubemizde personelimiz müşterilerimizle iletişimi sağlama konusunda hiç bir sıkıntı duymayıp güler yüzlü servislerini ve üstün hizmet anlayışımızı burada da sergilemektedirler.

Çelebi Sultan Mehmet zamanında 1417-1418 yapılan ve şu an Edirne Şehrinin Merkezi konumunda yer alan Bedesten Çarşısına tam olarak bitişik olarak 250 kişilik ferah ve lüks bir şubemizde bulunmaktadır.

Dört mevsim her daim aynı damak tadında olmayı hedefleyen işletmemiz; aynı zamanda Edirne’den Kars’a Değişmeyen KUSURSUZ LEZZET sloganıyla birlikte yeni yatırımlar ve istikrarlı büyümenin bilinciyle ilerlemektedir.

KL

saraclar